close
تبلیغات در اینترنت
پیشنهاد رابطه جنسی دوست پسر و سردرگمی های دختر

درحال بارگذاری ....
به سایت تفریحی بانو 98 خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : پیشنهاد رابطه جنسی دوست پسر و سردرگمی های دختر

پیشنهاد رابطه جنسی دوست پسر و سردرگمی های دختر

تاریخ ارسال پست:
دوشنبه 26 مرداد 1394
نویسنده:
س.م.م
تعداد بازدید:
213

پیشنهاد رابطه جنسی دوست پسر و سردرگمی های دختر

 

پیشنهاد رابطه جنسی دوست پسر و سردرگمی های دختر

              مجموع :زناشويي

 

رابطه جنسي دختر و پسر,عاقبت رابطه جنسي دختر و پسر,دوس دختر و دوس پسر,رابطه جنسي دختر با پسر,رابطه جنسي و سكس دوس پسر با دوس دختر,عاقبت روابط جنسي نامشروع با دوس پسر,ازكجا بدانيم دوس پسرمان ميل به رابطه جنسي با ما دارد؟,ازكجا بدانيم دوس پسرمان ميل به رابطه جنسي با ما دارد,روابط جنسي,سكس كردن با دوس پسر

آقا پسری با دختر خانمی قرار میذارن تا برای ازدواج همدیگرو بیشتر بشناسند، یکی از ترفندهایی که معمولا پسرها برای دستیابی به یک دختر بکار میگیرند بازگو کردن جملات زیر است

 

تا به حال چندین مقاله درباره روابط دختر و پسر (روابط دوستی بین دو جنس مخالف) ارائه شده، اما متاسفانه به علت حجم بالای ایمیلهای دریافتی از سوی دختران و پسرانی که در اینگونه دچار مشکل شده اند لازم دانستم تا مقاله ای جدید در این مورد آماده و در سایت درج کنم.

گامهای اولیه دوستی هایی که امروزه رواج دارند :

رابطه ای بر مبنای دوستی:

یک نگاه، یک پروژه دانشجوئی، محل کار، دانشگاه، مسیر رفتن به مدرسه، اتوبوس مترو تاکسی، اینترنت، خرید و فروش، اس ام اس اشتباه، خیابان، کوچه و ... به هر حال در زمان و مکانی یا بر حسب اتفاق جرقه آشنایی زده میشود و به نوعی آغاز رابطه دوستی بین دو جنس مخالف. مسلما اول هر رابطه ای خوب است و ارتباطات زیاد. با گذر زمان و به میان آمدن احساسات رنگ رابطه تغییر میکند چون دو طرف هدف مشخصی از رابطه دوستی ندارند عموما حجم بالای احساسات را در همان ابتدای رابطه بکار میگیرند تا کم کم احساسات فی مابین دو طرف باعث وابستگی شود برخی ها این وابستگی احساسی را با دوست داشتن و عاشق شدن اشتباه میگیرند همچنان رابطه را ادامه داده تا این وابستگی جای خود را به عادت کردن داده حرفهای تکراری و ...

 

رابطه بر مبنای شناخت بیشتر برای ازدواج (پیشنهاد رابطه جنسی از سوی پسر):

آقا پسری با دختر خانمی قرار می گذارند تا برای ازدواج همدیگر را بیشتر بشناسند، یکی از ترفندهایی که معمولا پسرها برای دستیابی به یک دختر بکار میگیرند بازگو کردن جملات زیر است:

دوست دختر قبلی من بهم خیانت کرد، با من صادق نبود، تو با بقیه دخترها فرق داری، تو دختر پاکی هستی و من به خاطر پاکی تو رو انتخاب کردم.

اگر از این پسر بپرسی چرا شما را دوست دارد جوابهای زیر را خواهید شنید:

دوست داشتن که دلیل نمی خواد، نمیدونم چرا اینقدر دوست دارم، چون تو با بقیه دخترا فرق داری و ...

مدتی کم از رابطه به اصطلاح شناخت برای ازدواج می گذرد ادعای دوست داشتن دو طرف به میان می آید و پسر از دختر درخواست رابطه جنسی دارد. دلایلی که به میان می آورند عبارتند از:

تو اگر من رو واقعا دوست داری باید این رابطه رو با من داشته باشی، تو منو درک نمیکنی من پسرم بهم فشار میاد اگر منو درک میکردی نیازهایم هم برات مهم بود، من و تو متعلق به هم هستیم حتما که نباید اسممون تو شناسنامه هم باشه که بتونیم رابطه جنسی پیدا کنیم، قبل از ازدواج باید با هم رابطه جنسی داشته باشیم که بفهمیم میتونیم پاسخگوی نیازهای جنسی هم باشیم یا نه، تو حتما منو دوست ندرای که پیشنهاد رابطه جنسیم رو رد میکنی.

این شرایطی است که متاسفانه دیر یا زود اکثر دختران در روابط دوستی با آن مواجه می شوند من قصد دارم تا با ارائه مطالب ذیل در این زمینه راهنمای این دسته از دختران باشم.

اولا: یک پسر چرا شما را برای ازدواج انتخاب کرده: مسلما اکثر پسرها فردی را برای ازدواج انتخاب میکنند که طبق گفته خودشان دختر پاکی باشد این موضوع را بارها به دختر بازگو می کنند که تو با بقیه دخترا فرق داری تو دختر پاکی هستی حال سوال اینجاست به نظر شما آیا اگر پسری به پاکی شما ایمان داشته باشد به خود اجازه میدهد تا بواسطه لحظاتی لذت این پاکی زیر پا گذاشته شود؟

دوم: پسرها عموما در پیشنهادات رابطه جنسی خود به دخترها می گویند اگر من رو دوست داری باید به نیازم پاسخ دهی و اگر این کار را نکنی یعنی من رو دوست نداری. سوال اینجاست چرا یک دختر باید با زیر پا گذاشتن عفاف و پاکی خود دوست داشتن خود را به اثبات برساند؟ چرا یک پسر با خویشتن داری و جلوگیری از شهوت و هوس خود دوست داشتن خود را نشان ندهد؟ مگر نه اینکه ادعای دوست داشتن دارد و آیا به این فکر کرده اید که چطور میشود به یک پسر که قادر نیست جلوی نفس خو د را بگیرد برای زندگی تکیه کرد؟

مهم ترین فاکتور: بیش از 90 درصد از روابطی که در آن رابطه جنسی بوجود می آید ازدواج صورت نمیگیرد. بیش از 95 درصد از پسران هرگز راضی نمی شوند با کسی که رابطه جنسی به صورت کامل داشته اند ازدواج کنند. این خاصیت مردان است این در وجود اکثر مردان قرار داده شده است. گرایشهای احساسی پسران پس از رابطه جنسی جای خود را به گرایش جنسی میدهد و فقط بعد از اولین رابطه جنسی رابطه دوستی شما بواسطه انجام رابطه جنسی ادامه می یابد. یک پسر جذب دختری می شود که دیرتر به او راه دهد نه اینکه خود را کامل در اختیار او قرار دهد البته در مورد ازدواج.

و اکثر روابطی (90 درصد) که در آن رابطه جنسی بوجود می آید سرانجامی در پی ندارد. این دست هیچ مردی نیست؛ این در ناخودآگاه پسران نهفته است و غالبا آن دسته از روابطی هم که در آن رابطه جنسی بوجود می آید و به ازدواج ختم می شود به دلایلی همچون (باردار شدن، جلوگیری از آبرو ریزی و...) و حتی اگر چنین هم نباشد در زندگی زناشویی دچار مشکل می شوند. شاید شما فکر کنید دوست پسر شما متفاوت باشد مسلما اگر تجربه کنید پی به محتویات این مقاله خواهید برد.

قانونگذاری در روابطی که برای شناخت بیشتر جهت ازدواج میباشد :

هیچ اشکالی ندارد برای شناخت بیشتر جهت ازدواج ارتباط سالمی وجود داشته باشد اما باید فراموش نکنیم که این رابطه با رابطه دوستی تفاوت دارد و قوانین خاص خود را دارد اولا مدت زمان باید تعیین شود که حداکثر 2 ماه میباشد چون شناخت کامل هیچوقت حاصل نمی شود. با گفتگوی تلفنی زیاد با ارتباط از طریق چت نمی توان به شناختهای اولیه دست یافت و متاسفانه احساساتی که بر دو طرف حاکم می شود هر دو را از شناخت درست منحرف میکند. برای همین به این فکر کنید که پس از این دو ماه ممکن است به این نتیجه برسید که معیارهای یکدیگر را ندارید.

فاکتور مهم: هر زمان فکر انتخاب همسر برای ازدواج هستید باید معیارهایتان مشخص شده باشد (حتما مکتوب باشد) و این معیارهای ثابت شده باشد یعنی باید به سنی رسیده باشید که معیارهای شما برای انتخاب همسر تغییر نکند هر چند که ازدواج سن مشخصی ندارد اما عموما در پسرها سن 26 تا 30 سالگی سنیست که معیارها ثابت شده و در دختران سن 24 تا 27 . البته این شرایط سنی در همه افراد یکسان نیست چرا که بلوغ فکری و رفتاری فرد نیز در این روند موثر است. قبل از به میان آمدن احساسات طرف مقابل را با معیارهای خود مقایسه کنید.

نکته بعدی شهوت در وجود هر مردی پر رنگ است و در وجود زنان هم وجود دارد اما در مردان غریزه جنسی جلو تر از احساسات و در زنان بالعکس است به همین دلیل دختران در صورتی رابطه جنسی برقرار میکنند که واقعا حس کنند از روی دوست داشتن است اما پسران اینگونه نیستند. از اینرو غریزه جنسی میتواند یکی از دلایل پر رنگ ازدواج مردان باشد که گاها خود از آن بی اطلاعند اما امریست طبیعی.

در رابطه ای که برای شناخت است صحبت راجع به مسایل جنسی مناسب نیست، در این زمینه باید در دوران نامزدی صحبت کرد (نامزدی قبل از عقد) نکته مهم اینکه سعی نکنید موقعیت و وجه اجتماعی طرف مقابل شما باعث بشود تا هویت فردی وی را نادیده بگیرید شما در زندگی با هویت فردی آن طرف روبرو هستید نه وجه و موقیعت اجتماعی طرف مقابل (هر انسان دو شخصیت اجتماعی و فردی دارد که متاسفانه در اکثر آدمها تفاوت رفتاری و گفتاری بین این دو هویت زیاد است بعنوان مثال یک استاد دانشگاه، یک دکتر، یک شخصیت برتر اجتماعی دارای وجه اجتماعی مناسبی است شاید رفتارهای مودبانه و با کلاسی در اجتماع از خود نشان دهد اما در منزل یا در حین عصبانیت هویت فردی آن باعث بشود تا الفاظ یا رفتارهای نامناسبی از خود نشان دهد).

مورد بعدی اگر هدف یک پسر ازدواج باشد هر چه زودتر خانواده را در جریان میگذارد حتی اگر شرایط آن مهیا نبود مسلما قرار نیست آدم منتظر بماند تا همه شرایط ایده آل برایش فراهم شود چون اگر منتظر این زما ن بماند شاید چند سالی به طول بینجامد و هیچکس انتظار ندارد که از همان اول زندگی هر پسر صاحب خانه صاحب اتومبیل دارای مدرک و شغل مناسب و ... باشد. ادامه رابطه شناخت باید با اطلاع خانواده ها باشند چرا که خانواده نقش مهمی دارد.

کلمات کلیدی

رابطه جنسي دختر و پسر

عاقبت رابطه جنسي دختر و پسر

دوس دختر و دوس پسر

رابطه جنسي دختر با پسر

ازكجا بدانيم دوس پسرمان ميل به رابطه جنسي با ما دارد

سكس كردن با دوس پسر

رابطه جنسي و سكس دوس پسر با دوس دختر

عاقبت روابط جنسي نامشروع با دوس پسر

ازكجا بدانيم دوس پسرمان ميل به رابطه جنسي با ما دارد؟

پسر

روابط جنسي

رابطه

جنسي

دختر

ازدواج

دوس داشتن

دوست

دوستي

رابطه جنسي

مطالب مرتبط

چگونگی از بین بردن عصبانیت همسر
آرایشی که مرد ها برای همسرشون دوست دارن
آموزش جلوگیری از سفید شدن مو
چه رابطه ای میان اعصاب و جوش زدن پوست وجود دارد؟
بیماری پارکینسون و راه های پیشگیری از آن
چند راهی که موجب کاهش اختلافات در زندگی زناشویی میشود
بهترین راه برای پیشگیری یا درمان تکرر ادرار چیست؟
با این روش های ساده به راحتی لاغر شوید!
همه چیز در مورد تومور مثانه و روش درمان
حکم خوردن الت تناسلی مرد توسط زن ( ساک زدن )
آناتومی اندام تناسلی مردانه
زگیل تناسلی چگونه انتقال می یابد؟
وقتی کاندوم پاره شد باید چه کرد ؟
رفع کوچکی، نابرابری، افتادگی سینه ها در زنان
حکم شرعی سوراخ‌ کردن بینی در اسلام
فاصله بین دو بارداری باید چقدر باشد ؟
اصول صحیح برقراری رابطه جنسی
علت و علایم سرطان تخمدان
آیا رابطه جنسی بیشتر زندگی را شادتر میکند؟
نکات مهمی که باید در مورد تخمک و اسپرم بدانید
آموزش ارضا کردن زن با رعایت بهداشت
بهترین روش بیان انتظارات و توقعات جنسی چیست؟
به تو نیاز دارم؛ چون دوستت دارم!
هدف اصلی زنان از خیانت چیست
بزرگ کردن باسن و ران زنان با این مواد غذایی
مردان مجذوب چه خانم هایی می شوند؟
وقتی کودکمان تشنج کرد چه کنیم ؟
بهترین راه برای بیشتر شدن شیر مادر
آیا داشتن رابطه جنسی در دوران بارداری درست است ؟
بهبود رابطه جنسی در بیماران دیابتی
زنان چطور ارضا میشن / علائم ارضا شدن جنسی در زنان
چگونه یک رابطه جنسی لذت بخش را تجربه کنیم ؟
دانستنی هایی در مورد پرده بکارت
علل جوش صورت و درمان طبیعی برای آن
کارهایی که نباید در طول رابطه جنسی انجام داد
ازدواج بدون رابطه جنسی !
احساس گرگرگفتگی در شروع یائسگی از علت تا درمان
علت و درمان دردبیضه ها
چرا دختران از ازدواج و رابطه جنسی می ترسند؟
راه درمان سریع تبخال
اضطراب جنسی چرا و چگونه به وجود می آید ؟
درمان مشکلات جنسی زوجین
راه حلی قطعی برای کسانی که زیاد عرق می کنند
دلایل تیرگی و پف زیر چشم + درمان
خون بندناف نوزادتان را ذخیره کنید
تغییر رنگ چشم فقط در ۲۰ ثانیه
چگونه عروس خوبی باشیم؟
قاعدگی نامنظم در زنان
ترک خودارضایی و کاهش ضرر های آن
رژیم غذایی برای زنان باردار چیست ؟

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی